O nas

 

Andrzej Beata Szablewscy Paste-Group spółka jawna to przedsiębiorstwo rodzinne założone w 1993 roku. W naszej ofercie znajdą Państwo płytki ceramiczne i mozaiki, armaturę i ceramikę łazienkową, a także potrzebną chemię budowlaną. Doradzamy naszym klientom jakie rozwiązania mogą być najbardziej interesujące, a także zachęcamy do korzystana z porad architektów i projektantów wnętrz.

Regularnie importujemy najciekawsze produkty z Włoch, Hiszpanii i Portugalii. W naszej ofercie znajdują się również produkty polskich producentów.

- indywidualne i rzetelne podejście do każdego Klienta
- doświadczenie poparte wieloma udanymi realizacjami
- przyjazny klimat współpracy i fachowa wiedza
- konkurencyjne ceny
- transport i obsługa posprzedażowa.

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu, gdzie będą Państwo mogli zapoznać się z pełną ofertą.

Pro Publico Bono Paste-Group

Słowa Pro publico bono znaczą z języka łacińskiego dla dobra ogółu, dla dobra publicznego. Nie pozostajemy bierni dla potrzeb naszych klientów. Patrząc przez pryzmat ogółu prowadzimy działalność zgodnie z zasadami etyki i moralności, prowadząc działania w sposób rzetelny i uczciwy. Jesteśmy firmą, która w świadomy sposób dba o środowisko naturalne segregując odpady oraz końcówki kolekcji. Od wielu lat wspieramy różne inicjatywy społeczne przekazując dobra w postaci płytek i armatury lub w formie środków pieniężnych.

Bardzo serdecznie zapraszamy do odwiedzin firmowego salonu, bowiem mamy nadzieję, że z oferty sprzedażowej wybiorą Państwo interesujące Was modele do Waszego domu lub innej powierzchni użytkowej, które będą cieszyć Państwa oko przez długie lata. Polecamy się. 

Do miłego zobaczenia w Poznaniu, 
Beata i Bartosz Szablewscy 


Projekt aranżacji salonu i wizualizację wykonało studio projektowe mode:lina.

facebook