Oferta

Zapytaj o wycenę

Prosimy o przysyłanie wycen w następującej formie:

- Nazwa producenta, seria, wymiar płytki, kolor, ilość mkw/sztuk, struktura powierzchni (mat, lappato, połysk, chropowata)

Im więcej informacji nam Państwo udzielą tym trafniej i szybciej będziemy mogli przygotować ofertę.

 

captcha

Kupujez mieszkanie, a może zamierzasz wyposażyć swój nowy dom? Nie wiesz jakiego rodzaju płytki idealnie sprawdzą się na zewnątrz domu jak i w jego wnętrzu? A może szukasz produktu, którego nie ma nikt z Twoich znajomych i chcesz zrobić coś niekonwencjonalnego? W Paste Group z pewnością znajdziesz coś wyjątkowego!

Bez względu na to jakiego produktu poszukjesz, czy to będzie płytka na taras, która poradzi sobie z trudnymi warunkami atmosferycznymi, a może płytki do kuchni czy korytarza, które będą świetne w utrzymaniu czystości. Również płytki do łazienki, antypoślizgowe na podłogę by czuć się bezpiecznie i piękne ścienne dekoracyjne, by nadać wnętrzu niepowtarzalnego charakteru - to wszystko znajdziesz u nas.

Chcielibyśmy zaprosić Ciebie do zapoznania się z naszą ofertą płytek ceramicznych, płytek podłogowych i ściennych, gresów, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Masz nietypowy wymiar pomieszczenia? Albo nie wiesz co dobrać? Dla nas to nie problem, chętnie doradzimy jakie rozwiązanie jest najlepsze dla Twojego wnętrza! Zaopatrując się u nas zyskujesz gwarancję jakości, która mile Cię zaskoczy. Przyjdź do nas lub przyślij zapytanie i przekonaj się, że produkty Paste Group to najlepsza okazja na rynku!

 

facebook