Wybierz płytki
z naszej oferty

Wyślij zapytanie
o wycenę

Czekaj na kontakt
naszego konsultanta

Ciesz się
z najniższych cen!

Tonino Lamborghini oficjalnym partnerem Paste Group!

News - Tonino Lamborghini oficjalnym partnerem Paste Group!

Dla wielu z nas marka Lamborghini kojarzy się z super szybkimi i piekielnie drogimi samochodami, których osiągi przyprawiają o zawrót głowy.

Warto dodać, że ta włoska marka kreuje również wyrafinowany lifestyle. Zajmuje się produkcją perfum, szykownych zegarków, modnych telefonów komórkowych, okularów przeciwsłonecznych i ubrań. W ostatnich latach Lamborghini stawia na rozbudowę własnej sieci hoteli i restauracji oraz aranżuje wnętrza – tworzy linię mebli, a także produkuje płytki ceramiczne.

Jest nam bardzo miło poinformować, że firma Paste-Group rośnie w siłę, gdyż do pokaźnego grona naszych producentów dołączyła marka Tonino Lamborghini utożsamiająca wysoką jakość materiałów i nietuzinkowy design wpisujący się w gust klientów.

W naszej ofercie sprzedażowej znajduje się kompleta seria – dziesięciu kolekcji od Tonino Lamborghini Tiles & Style. Zapraszamy do odwiedzin, aby zapoznać się z pięknem włoskich płytek na żywo!

Zespół Paste-Group

Jeżeli spodobały się Tobie płytki od producenta Tonino Lamborghini, to zapraszamy Cię TUTAJ do zapozania się z całą kolekcją.


Źródło: www.gsluxurygroup.com

 

Paste GroupPaste Group została założona w 1993 roku przez trzech założycieli. Po kilku latach działalności nastąpiło przekształcenie w firmę rodzinną i w obecnym kształcie prowadzona jest do dziś przez Beatę i Andrzeja Szablewskich.
Oprócz szerokiej oferty produktów wyróżnia nas zaangażowane podejście do Klientów.


Troska o to, aby satysfakcja ze współpracy z nami była jak największa jest dla nas priorytetem.
Z przyjemnością doradzamy i wskazujemy rozwiązania dopasowane do Państwa oczekiwań. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, zawsze otwraci na współpracę z Wami.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu w Poznaniu, aby przekonać się o naszym serwisie i niezwykle bogatej ofercie asortymentowej.

Ochrona danych osobowych

facebook