Wybierz płytki
z naszej oferty

Wyślij zapytanie
o wycenę

Czekaj na kontakt
naszego konsultanta

Ciesz się
z najniższych cen!

Targi Cersaie - Bolonia 2016

News - Targi Cersaie - Bolonia 2016

I w tym roku, nie mogło zabraknąć naszej delegacji na największych branżowych targach Cersaie w Bolonii.


W dniach od 26 do 30 września bieżącego roku, zwiedziliśmy przeszło sto stoisk najlepszych producentów płytek ceramicznych. Po raz kolejni, nasi partnerzy pokazali wysoką klasę prezentując nowinki na najwyższym, światowym poziomie. Już niedługo, te nowości zagoszczą w naszym firmowym salonie. Jeżeli szukasz oryginalnej aranżacji do publicznego projektu albo gustownych płytek dla wnętrza swojego domu, to wiedz że Paste-Group spełni Twoje marzenie, gdyż oferujemy świetny produkt wykonany z pierwszorzędnych materiałów i wpisujący się w najnowsze trendy wnętrzarskie.

Mamy nadzieję, że wkrótce spotkamy się u nas. Poniżej prezentujemy mini fotorelację z naszego wyjazdu, wszakże w poznańskim salonie i na naszej stronie internetowej – prezentujemy kompletną ofertę.

Czekamy na Was!
Do miłego zobaczenia!
Zespół Paste-Group


Źródło: materiały prasowe.

Paste GroupPaste Group została założona w 1993 roku przez trzech założycieli. Po kilku latach działalności nastąpiło przekształcenie w firmę rodzinną i w obecnym kształcie prowadzona jest do dziś przez Beatę i Andrzeja Szablewskich.
Oprócz szerokiej oferty produktów wyróżnia nas zaangażowane podejście do Klientów.


Troska o to, aby satysfakcja ze współpracy z nami była jak największa jest dla nas priorytetem.
Z przyjemnością doradzamy i wskazujemy rozwiązania dopasowane do Państwa oczekiwań. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, zawsze otwraci na współpracę z Wami.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu w Poznaniu, aby przekonać się o naszym serwisie i niezwykle bogatej ofercie asortymentowej.

Ochrona danych osobowych

facebook