Targi Arena Design 2017 - paprotkowe stoisko!

News - Targi Arena Design 2017 - paprotkowe stoisko!

Już po raz drugi w historii naszej firmy, wzięliśmy udział w prestiżowych targach arena DESIGN w Poznaniu.


W roku ubiegłym nasz stand przypadł odwiedzającym do gustu i postanowiliśmy kontynuować tą inicjatywę. Tematem przewodnim tegorocznej edycji były ZMYSŁY. Wspólnie ze Studio Architektury Wnętrz Indivisio przygotowaliśmy oryginalny projekt wpisujący się w tą myśl przewodnią. Nasz wyróżnikiem była paproć. Pokusiliśmy się o przygotowanie zjawiskowego sufitu wykonanego ze 110 żywych paproci.
Oddziaływaliśmy na Wasze doznania wzrokowe, słuchowe – zapewniliśmy śpiew ptaków, smakowe – częstowaliśmy zielonym jabłuszkami oraz pyszną kawą, a także węchowe – nasza mgiełka roztaczała zapachy lasu. Wszystko to było piękne, jednakże najważniejszym punktem programu były nieziemskie płytki ceramiczne.

Zaprezentowaliśmy kafle w formacie 2D i 3D. Naszą ofertą tworzyły płytki imitujące wykładzinę lub zainspirowane zniszczonymi deskami sceny teatralnej. Ręcznie robione dekory lub w wersji luksusowej – pozłacane. Przedstawiliśmy płytkę o grubości 5 MM... z której to wykonaliśmy cztery lampy wiszące nad naszym kawowym barem. Pokazaliśmy się z jak najlepszej strony – oferując najlepszy towar na rynku, od blisko 24 lat! Bardzo dziękujemy Wszystkim odwiedzającym! Upewniliście nas w przekonaniu, że lubicie naszą firmą i macie z nią bardzo miłe skojarzenia lub wspomnienia.

Zachęcamy Was do obejrzenia galerii z tego wydarzenia. Jeżeli któryś z motywów przypadł Wam do gustu, zapraszamy do kontaktu.

Do zobaczenia w firmowym salonie i w przyszłym roku podczas nowej edycji targów!

Serdecznie Was pozdrawiamy!
Zespół Paste-Group


Zdjęcia wykonało WHITE CUBE.

facebook