Wybierz płytki
z naszej oferty

Wyślij zapytanie
o wycenę

Czekaj na kontakt
naszego konsultanta

Ciesz się
z najniższych cen!

Targi Arena Design 2016

News - Targi Arena Design 2016

Poznańskie targi arena DESIGN są miejscem spotkań producentów, projektantów, studentów, a także wszystkich osób zainteresowanych tematyką designu. Jest to kilkuletnia inicjatywa promująca najbardziej aktualne osiągnięcia w sferze aranżacji wnętrz.

W tym roku, po raz pierwszy w historii firmy Paste-Group, zaprezentowaliśmy się i my. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji jest: PROJEKT. PROCES. PRODUKT.

Do promocji naszego stoiska, a wpisującego się w tą ideę, wybraliśmy włoskiego producenta płytek ceramicznych Sant' Agoistino i kolekcje DIGITALART oraz BLENDART.

Obydwie propozycje cieszyły się bardzo dużym powodzeniem podczas targów Cersaie w Bolonii w roku ubiegłym jak również zebrały szereg nagród i zagranicznych wyróżnień. Firma Paste-Group wybrała fabrykę i produkt o wysokiej jakości, ciekawym wzornictwie i wpisującym się w bieżące trendy ze świata designu i mody. Prezentujemy naszym Klientom kolekcje z najwyższej półki od wielu lat.

Serie DIGITALART i BLENDART są w stałej sprzedaży w naszym salonie.

Autorem projektu naszego stoiska (i zdjęć w galerii poniżej) jest poznańskie studio modelina_architekci.

Serdecznie Was zapraszamy do odwiedzin naszego stoiska między 8, a 11 marca! Hala numer 5, stoisko numer 20.

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół Paste-Group 

Paste GroupPaste Group została założona w 1993 roku przez trzech założycieli. Po kilku latach działalności nastąpiło przekształcenie w firmę rodzinną i w obecnym kształcie prowadzona jest do dziś przez Beatę i Andrzeja Szablewskich.
Oprócz szerokiej oferty produktów wyróżnia nas zaangażowane podejście do Klientów.


Troska o to, aby satysfakcja ze współpracy z nami była jak największa jest dla nas priorytetem.
Z przyjemnością doradzamy i wskazujemy rozwiązania dopasowane do Państwa oczekiwań. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, zawsze otwraci na współpracę z Wami.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu w Poznaniu, aby przekonać się o naszym serwisie i niezwykle bogatej ofercie asortymentowej.

Ochrona danych osobowych

facebook