Cercom - In & Out & Reverse

Cercom - In & Out & Reverse

In & Out & Reverse - to trzy struktury płytek do różnych zastosowań. Pierwsza z nich to naturalnie, matowy odcień kamienia, nadający się do wewnątrz i na zewnątrz. Dzięki kolorystyce odpowiadającej aktualnym trendom świetnie wpasuje się do większości wnętrz. Kolejna struktura to texture która jest chropowatą powłoką powierzchni. Dzięki porowatości jest to płytka antypoślizgowa i nadaje się do zastosowań zewnętrznych - jako płytka tarasowa lub okładzina elewacji. Ostatnia struktura to Reverse czyli tylna część ciętego kamienia, na co dzień niewidocza, ale równie piękna i warto ją pokazać i zastosować do projektu wnętrza.

 

Cała kolekcja In & Out & Reverse powiększona jest o płyty o grubości 19 mm, które mają zastosowanie na zewnątrz, jako okładzina tarasu. Dzięki swojej grubości nie ma konieczności stosowania kleju tylko podstawki z tworzywa sztucznego lub bezpośrednio można układać na trawie bądź żwirku.

Zapytaj o wycenę

Prosimy o przysyłanie wycen w następującej formie:

- Nazwa producenta, seria, wymiar płytki, kolor, ilość mkw/sztuk, struktura powierzchni (mat, lappato, połysk, chropowata)

Im więcej informacji nam Państwo udzielą tym trafniej i szybciej będziemy mogli przygotować ofertę.

 

captcha

Ochrona danych osobowych

facebook